Reference

Vybrané referenční zakázky:

A Alternativ, s.r.o., Kouty 34, 757 01 Valašské Meziříčí

AB Normal, s.r.o., Velké náměstí 45, 386 01 Strakonice - Strakonice I

ACER DESIGN s.r.o. Liliová 249/6 11000 Praha ič28496469

ADRIALAND s.r.o., Údolní 11/326, 602 00 Brno

ARGENTINUM s.r.o., Na Hůrce 769, 756 54 Zubří IČO: 25396zs099

Asociace poškozených povodní, Strakonická 125, 159 00 Praha

AUTA BOREK a.s., Pražská 285, 37367 Borek, ič 25163051

Auto Krásný, s.r.o., Jana Černého 353, 503 41 Hradec Králové

Autolamp CZ s.r.o., 50324 Kratonohy, 25941470

Autosalon Mondena

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, 702 00 Moravská Ostrava

Avalon Fitness s.r.o., Na příkopě 1096/21, Praha 110 00

ASTERIX - středisko volného času Havířov, Na Nábřeží 23/41, 73601 Havířov, ič 75085747

BESY CO spol.s.r.o, Kvapilova 958/9 1500 Praha 5

BIOKISS FILM SERVICE s.r.o. Osadní 324/12a 170000 Praha, ič 02592649

BOHEMIACOLOR s.r.o., Syrovice 343, 664 67 Syrovice

BORGERS CS spol. s r.o., Mánesova 2150/81, 30100 Plzeň 1

BROUK servis s.r.o., Textilní 2516/6, 400 01 Ústí nad Labem

BVV Brno - Veletrhy Brno, a. s.

CAMIONSPED STRAKONICE, s.r.o., Nad Školou 326, 386 01 Strakonice

Centrum vodní zábavy Kdyně, Dělnická 724, 345 06 Kdyně

CGM Czech a.s., Táborská 1148, 251 01 Říčany

COMPOSITE COMPONENTS a.s., Čepí 101, Čepí 533 32

COURT a.s., 19900Tupolevova 710, Letňany, ič 27567079

ČSOB, a.s. – Československá obchodní banka a.s.

Eseos s.r.o., Purkyňova 1994/74, 61200 Brno, ič 29289564

DACHI s.r.o. Praha 10 - Strašnice, Na Výsluní 201/13, PSČ 100 00 IČO: 26821176             

DEXION, s.r.o., Lehárova 1066/14, 143 00 Praha

Dopravní podnik Ostrava a.s., Poděbradova 494/2, 702 00 Moravská Ostrava

DSP Domažlický stavební podnik s.r.o., Havlíčkova 6, 344 01 Domažlice

EDIKT a.s., Rudolfovská 461/95, 370 01 České Budějovice

ELASTO FORM Bohemia s.r.o., Mlýnská 4, 334 01 Přeštice

ELEKTRO ASTRA, spol. s r.o., Školní 440, 339 01 Klatovy

Emte pack s.r.o. Erbenova 134 , 256 01 Benešov

EUROSERUM s.r.o., Revoluční 1489, 34901 Stříbro, ič 26197600

FGP-Studio, Táboritů 1, 772 00 Olomouc

Fotbalový klub 1. SK Prostějov, Za Místním nádražím 4536, 796 03 Prostějov

FUKMA a.s., Františka Diviše 585/3, 104 00 Praha

GAD LINE, spol. s r.o., Slepá 130, 252 44 Psáry – Dolní Jirčany

Greiner PURtec CZ spol. s r.o., Komenského 895, 340 22 Nýrsko

HECHT MOTORS s.r.o., U Mototechny 131, 251 62 Mukařov - Tehovec, ič 61461661

HF servis s.r.o., Plešnice 21, 330 33 Plzeň

HP TRONIC s.r.o., Kútíky 637, 760 01 Zlín – Prštné

HST UNIDELTA CZ s.r.o., Dobrovského 72, 563 01 Lanškroun

Heidrive s.r.o. Starý Klíčov 142 , 345 01 Mrákov

Integra VD Zlín IČ: 00030970

INFINITY Cocktail club, Táborická/Na Valích 662, 440 01 Louny

ILV s.r.o., Na Vypichu 46/6, 169 00 Praha 6

ILV – solar, s.r.o., Příchovice 275, 334 01 Přeštice

ITAKO Development s.r.o., Škrobálkova 200/42

I+M Bellis, Křenova 59, Brno,

Jan Hlobil - Reklamní a obchodní agentura NONA, Šířava 1295/27, 750 02 Přerov

JÍDELNA U PLETAŘŮ (areál společnosti PLEAS a.s.), Havířská 144, 580 01 Havlíčkův Brod

JPM METAL s.r.o., Jihlavská 2373/30, 591 01 Žďár nad Sázavou

Junikorn z.s., Boženy Němcové 573/3, 32300 Plzeň, ič 02488311

K - ELEKTROMONT s.r.o., Wilsonova 585, 274 01 Slaný

Kaučuk a.s., O. Wichterleho 810, 278 52 Kralupy nad Vltavou

KB wood s.r.o., Kryštofovo Údolí 135, 460 01 Liberec

KIMBERLIT s.r.o, Horní lán 1312/12, Olomouc 77900, IČO: 29462355

Klatovská teplárna a.s., Jateční 660, 339 01 Klatovy

Kleffmann a partner CR, s.r.o., Jugoslávská 668/112, 613 00 Brno

KMS software s.r.o., Brněnská 604/22, Jihlava

Kooperativa pojišťovna, a.s., Templová 747, 110 01 Praha

KONE STAVBY s.r.o., Těšínská 142, 735 14 Orlová - Poruba

KS Centrum ArtUm s.r.o., Sokolská 7, 77900 Olomouc

Kulturní a sportovní dům Sokolovna, Masarykova 243, 345 06 Kdyně

LAMIJA a.s., plukovníka Mráze 1189/8, 102 00 Praha

LENA - hračky, s.r.o., Opavská 626, 747 22, Dolní Benešov, ič25375687

LETEL Electronic s.r.o., Husova 1349, 33401 Přeštice

Lezecké centrum MAMMUT Holešovice, Bubenská 1536/43, 170 00 Praha

LIGNATIO s.r.o., Štěpánská 2071/37, 110 00 Praha

LMJKO s.r.o., 28922 Jiřice, 05709211

Lohmann & Rauscher, s.r.o., Bučovická 256, 64801, Slavkov u Brna, 18825869

Magna Exteriors & Interiors s.r.o., Kubelíkova 604, 460 78 Liberec

MAPSTEEL s.r.o., Na Příkopě 1221, 738 01 Frýdek Místek

Mark2 Corporation Czech a.s., IČ: 25719751, Pod Višňovkou 23, 14000 Praha

MAS Radbuza z.s., Sokolská 566, 333 01 Stod

Masokombinát Plzeň, s.r.o., Podnikatelská 1094/15, 301 00 Plzeň 3 – Skvrňany

McDonaldś ČR spol. sro Mostecká 273/21 , Město: Praha 1 , PSČ: 11800 , IČ: 16191129

MEDIABOX, spol. s r.o., Na Vavřinci 358, 27401Slaný, ič 47536063

Metalchemie s r.o., Rokycanská 62, 312 00 Plzeň

METOS v.o.s., Tovární 290, 537 01 Chrudim

Montmartre s.r.o., Místecká 329/258, 720 00 Ostrava – Hrabová

Moravskoslezské drůbežářské závody PROMT a.s., Opletalova 1535/4, 113 76 Praha

Mlýn a krupárna Mrskoš s.r.o. U Jatek 127 , 341 01 Horažďovice

Mudr. Ivana Gampanová s.r.o, Chodská 2870/12, 78701 Šumperk ičo: 02741849

NÁBYTEK PEŠKA, s.r.o. U Trati 2081/61 30100 Plzeň, ič 25209132

Odpady Bohemia a.s., 330 02 Dýšina 297

O.K.D.C. mont s.r.o., Pavlovova 3059/40, 700 30 Ostrava – Jih

Okresní Fotbalový Svaz Prostějov, Za Místním nádražím 4536, 796 03 Prostějov

OKULA Nýrsko a.s., Nýrsko 53, 340 22 Nýrsko

OMEGA SERVIS HOLDING a.s., Želatovice 147, 751 16

OR-CZ, Brněnská 19, 57101 Moravská Třebová

OWLET GASTRO, s.r.o., Na Sovinci 918/17, 724 00 Ostrava – Stará Bělá

Petainer Aš s.r.o., Skandinávská 2, 352 01 Aš

Pionýr z.s., Hradec E 223, 332 11 Hradec

Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň, o.s., nám. Generála Píky 42, 326 00 Plzeň

Plzeňská teplárenská, a.s., Doubravecká 2760/1, 301 00 Plzeň 4 - Východní Předměstí

POLLUX TRADING, a.s., Na křečku 365, 109 04 Praha

Poruba.NET, Pod nemocnicí 2057, 708 00 Ostrava – Poruba

PP Metall, s.r.o., Tachovská Huť 8, 353 01 Mariánské Lázně

Praní a čištění, a.s., Zelený pruh 1560/99, 14000 Praha,

PREMISY s.r.o., Stěžery-Stěžírky 47, 503 12 Stěžery

Profol Czech s.r.o., Most-Čepirohy 435 61

PROMA REHA, s. r. o., Tovární 84, Meziměstí

P-centrum, spolek, Lafayettova 47/9, 779 00, Olomouc

PROMT Modřice, a.s., Chrlická 522, 664 42 Modřice

PROTILAS s.r.o družební 769/2d, 778900 Olomouc, ič: 28638212

REKOPOL PVP s.r.o., Dolní novosadská 69/67, 779 00 Olomouc

Rens trading - zařízení školního stravování s.r.o., Zelený pruh 1294/50, 147 08 Praha

REO AMOS, spol s r.o., Provozní 5560/1b, 722 00 Ostrava – Třebovice

Rexam Petainer Aš s.r.o., Skandinávská 2, Aš

Rojanus s.r.o., K Prokopávce 933/19 , 323 21 Plzeň

ROGORE s.r.o., Místecká 329/258, 720 00 Ostrava – Hrabová

ROSIMPEX s.r.o., Tovaryšský vrch 1358/3, 460 01 Liberec

SAFIBRA, s.r.o., Černokostelecká 1621, 251 01 Říčany

SBM HOLDING GROUP, s.r.o., Slánská 2824, 272 01 Kladno

SERVISBAL OBALY s.r.o., Na Poříčí 661, 51801, Dobruška

SHK CZ s.r.o., Milady Horákové 395/35, 170 00 Praha

SLUG a.s., Novinářská 1113/3, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory

SOLEA CZ výrobní družstvo, Rybník 242, 560 02 Česká Třebová

Sportovní hala Davle, Vltavská 297, 252 06 Davle

Sprint Sport, Národních hrdinů 891, 190 12 Praha

STARMON s.r.o., Nádražní 88, 565 01 Choceň

STEJKR, spol. s r.o., Malé náměstí 1980/16, 56802 Svitavy 2, 25325124

STODKERAM s.r.o., Žlutická 14. 323 29 Plzeň

SYMBIOSE BUSINESS NETWORK, spol. s r.o., Vlkova 38, Praha 3

ŠMÍD DESIGN s.r.o., Spojů 835, Ostrava – Poruba

TECHMAŠ-Brno spol. s r.o., Stránského 28, 602 00 Brno

TRUMPF Liberec spol. s r.o., Ampérova 483, 463 12 Liberec

TT Klávesnice, a.s., Hruškové Dvory 59, 586 01 Jihlava

TUTR, Za Roudnickou branou 233, 273 24 Velvary

TÜV SÜD Auto CZ, s.r.o., Novodvorská 994/138, 142 21 Praha

T-Wood, s.r.o. Chráněná dílna, Frenštátská 715, 73911 Frýdlant nad Ostravicí

UNIPETROL RAFINÉRIE, s.r.o., Záluží 1, 436 70 Litvínov

ÚJOP UK, Vratislavova 10, 128 00 Praha

ÚJOP UK Praha-Krystal, José Martího 407/2, 162 00 Praha 6

ÚJOP Hostivař Weilova 2 , 100 61 Praha 10

V. Mobil, s.r.o., Masarykova 301/21, 412 01 Litoměřice

Vědecko-technologický park Ostrava, a.s., Technologická 372/2, 708 00 Ostrava – Pustkovec

Veletrhy Brno a.s., Výstaviště 1, 647 00 Brno

Veterinární klinika Špruček, s.r.o, Tylova 667/3, Olomouc 77900

VIHAMIJ spol. s r.o., Vlkova 894/38, 130 00 Praha

VonTom s.r.o. Rybná 716/24 , 110 00 Praha , IČO 02348390

VYKONA TEPLICE spol. s r.o., Dubská 3155, 41501 Teplice 1

Tylova 1581/46

WELSTAM s.r.o., Luby 165, 339 01 Klatovy

Whirpool ČR spol. s r.o.

ZEMAN maso-uzeniny, a.s., Antala Staška 1670/80, 14000Praha, ič25244523

ZKD Sušice – prodejna smíšené zboží, Mánesova 569, 344 01 Domažlice

Zygmunstav s.r.o., Haškova 1273/2, 591 01 Žďár nad Sázavou

ZKS Plzeň, Koterovská 522, 326 00 Plzeň

AESKULAP spol. s r.o.

Centrum služeb postiženým Zlín, obecně prospěšná společnost, Mostní 4058, 76001 Zlín

DĚTSKÝ LÉKAŘ - Erbenova, s.r.o., Erbenova 1436, Písek 397 01

Dětský krůček s.r.o, Melantrichova 3685/67, Prostějov, 796 01

Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, p.o., Bystřice nad Úhlavou 44, 340 22 Nýrsko

Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza,U Vrbky 486, 33012 Horní Bříza,

Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov, Skořická 314, 338 43 Mirošov

Domov Vesna, p.o., Kapitána Jaroše 999, 735 14 Orlová – Lutyně

Domy s pečovatelskou službou o.p.s., Vyšehradská 260, 381 01 Český Krumlov

ERPET MEDICAL s.r.o., Pštrossova 10, 110 00 Praha

Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotních oborů, Vinařská 965/6, 60300 Brno

HENRY SCHEIN DENTAL s.r.o., Palackého třída 537/163, 612 00 Brno

Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje, Vančurova 1548, 272 59 Kladno

PROFIMED CLINIQ s.r.o., Národní 9, 110 00 Praha

Psychiatrická léčebna Bohnice, Ústavní 91/7, 18 100 Praha

ROCHE s.r.o., Dukelských hrdinů 567/52, 170 00 Praha

Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov, Procházkova 818, 54101 Trutnov, ič00195201

Sociální služby města Moravská Třebová, Svitavská 8, 571 01 Moravská Třebová

DDM Kamarád, Tyršova 916, Třemošná u Plzně 33011

DDM Litovel, Komenského 719/6, Litovel 78401, IČO: 81989738

Farnost Evangelické církve metodistické v Plzni 1 - Lochotíně, Bolevecká náves 2016/2, 323 00 Plzeň

Junák - český skaut, středisko Uherský Brod, z. s., Hradišťská 7, 68801 Uherský Brod IČ:60371901

1. MŠ Horní Bříza – ves, Třída 1. máje, 330 12 Horní Bříza

1. ZŠ, Říčany, Masarykovo nám. 71, Masarykovo náměstí 71/22, 25101 Říčany u Prahy

2. MŠ, Jiráskova 1141, 57101 Moravská Třebová

3. ZŠ Rakovník, Okružní 2331, Rakovník 26901

3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, IČ: 70987165, Malé náměstí 3, Cheb 35002

5. MŠ, Kutnohorská 101, 261 01 Příbram

20. ZŠ Plzeň, Brojova 13, Brojova 1940/13, 32600 Plzeň 26, ič 69972150

90. MŠ Plzeň, Západní 7, 323 00 Plzeň 23

6. ZŠ a MŠ Kladno, Doberská 323, 272 04 Kladno

17. ZŠ a MŠ Plzeň, Malická 1, 301 00 Plzeň

3. ZŠ Cheb, Malé náměstí 3, 350 02 Cheb

6. ZŠ, Obětí nacismu 16, Cheb

11. ZŠ Plzeň, Baarova 31, 301 00 Plzeň

13. ZŠ Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace, Habrmannova 45, Plzeň 32600

14. ZŠ Plzeň, Zábělská 25, 312 00 Plzeň

15. ZŠ Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, 318 00 Plzeň

33. ZŠ Plzeň, T. Brzkové 31, 318 11 Plzeň

34. ZŠ Plzeň, Gerská 32, 323 00 Plzeň 23

Fakultní základní škola dr. M. Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, 77900 Olomouc, IČ: 70234001

Fakultní ZŠ prof. O. Chlupa Pedagogické fakulty UK Praha 13

Masarykova ZŠ a MŠ Suchomasty 135, 267 22 Suchomasty

Masarykova ZŠ Kdyně, Komenského 134, 345 06 Kdyně

Masarykova ZŠ Lubenec, Karlovarská 181, 439 83 Lubenec

Masarykova ZŠ, Revoluční 355, 507 91 Stará Paka

Mateřská škola speciální, Slaný, Petra Hrubého 1676, Petra Hrubého 1676, 274 01 Slaný

Mateřská škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Mateřská škola Druztová, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace, 33007 Druztová 42

Mateřská škola Přerov, Kratochvílova 19, Přerov, Kratochvílova 134/19, PSČ 75002

Mateřská škola Hlušovice - Hlavní 36, Hlušovice 78314, IČ: 75029359

MŠ AJORODINKA, o.p.s. Želatovská 2617/12 750 02 Přerov, ič: 02590425

MŠ Barevný svět Olomouc, p.o., Dělnická 17 B, 779 00 Olomouc

MŠ Březí 46, 594 53 Osová Bítýška

MŠ Chlum, okres Plzeň-jih, Chlum 64, 33204 Nezvěstice

MŠ Doloplazy se školní jídelnou, Doloplazy 50, Doloplazy 798 26

MŠ Elišky Krásnohorské 15, Brno

MŠ Horní Bříza-ves okres Plzeň-sever, příspěvková organizace, IČ: 6061077

MŠ Jílkova, Jílkova 3/1700, 169 00 Praha 6

MŠ Klášterská, Klášterecká 1557, 432 01 Kadaň

MŠ Kvíčovice, Kvíčovice 50, 345 62 Kvíčovice

MŠ Nepomuk, Na Vinici II. 395, 335 01 Nepomuk

MŠ Obláček, Šebelova 2/874, 198 00 Praha

MŠ Olomouc, kpt. Nálepky 10, 779 00 Olomouc

MŠ Olomouc, Michalské stromořadí 11, 779 00 Olomouc

MŠ Planá, Havlíčkova 449, 348 15 Planá

MŠ Plzeň, Fibichova 4, příspěvková organizace, Fibichova 4, Plzeň 32300, ič70941041

MŠ Pramínek, Dřevohostice, Školní 367, Dřevohostice 75114. ičo:71004815

MŠ speciální Beroun, Hostímská 439, 266 01 Beroun

MŠ Staňkov, Puclická 37, 345 61 Staňkov

MŠ Svinaře, 64, 26728, Svinaře, ič 75034239

MŠ, Šromova 55, Brno-Chrlice, 64300, IČ:71294911

MŠ Trnkova 81, Brno Líšeň 628 00

MŠ a ZŠ Josefa Šíra, Horní Branná 257, 512 36 Horní Branná

Speciální ZŠ Chrudim, Školní náměstí 228, 537 01 Chrudim

Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ Moravská Třebová, Komenského 287, 571 01 Moravská Třebová

Speciální ZŠ, Plzeň, Skupova 15, Skupova 15, Plzeň, 30100, IČ: 49777645

Škola Kavčí hory – MŠ, ZŠ a SOŠ služeb, K sídlišti 840, 140 00 Praha

ZŠ a MŠ Abertamy, Blatenská 425, 36234 Abertamy

ZŠ a MŠ, a Praktická škola Kolín, příspěvková organizace, 28002 Kolín IV.,Kutnohorská 179

ZŠ a MŠ Baška, p.o., Baška 137, 739 01 Baška

ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou, Školní 152, 364 64 Bečov nad Teplou

ZŠ a MŠ Bedihošť, Komenského 86, 798 21 Bedihošť

ZŠ a MŠ Bílé Podolí, Bílé Podolí 67, 285 72 Bílé Podolí

ZŠ a MŠ Bohdalec, Bohdalec 80, 592 55 Bobrová

ZŠ a MŠ Bolatice, příspěvková organizace

ZŠ a MŠ Božičany, okres Karlovy Vary, 362 26 Božičany 76 

ZŠ a MŠ, Brno, Jana Broskvy 3, IČ: 64328578

ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské nám. 2, p.o., 627 00 Brno

ZŠ a MŠ České Libchavy, České Libchavy 147, 561 14 České Libchavy

ZŠ a MŠ Dlouhá Loučka, Dlouhá Loučka 98, 569 43 Jevíčko, okr. Svitavy

ZŠ a MŠ Dobronín, Dobronín, Polenská 162/4, 588 12, IČO : 71001433

ZŠ a MŠ Dolní Habartice, 405 02 Dolní Habartice 152

ZŠ a MŠ Dušejov, 588 05 Dušejov 86

ZŠ a MŠ Dolní Habartice - Dolní Habartice 152 ,Dolní Habartice 405 02

ZŠ a MŠ Frýdek-Místek – Chlebovice, Pod Kabáticí 107, 739 42 Chlebovice

ZŠ a MŠ Habry, V Zahradách 18, 582 81 Habry, IČO:70990964

ZŠ a MŠ Havlíčkova Borová, , Náměstí 97, 582 23 Havlíčkova Borová

ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941, IČO: 70910987

ZŠ a MŠ Holoubkov, okres Rokycany, Holoubkov 14, Holoubkov 33801

ZŠ a MŠ Hradec Králové, Jiráskovo náměstí 1166/1, 50002 Hradec Králové

ZŠ a MŠ Horní Studénky, Horní studénky 93, 78901

ZŠ a MŠ Chodová Planá, Pohraniční stráže 193, 348 13 Chodová Planá

ZŠ a MŠ Chomutov, 17. listopadu 4728, 430 04 Chomutov

ZŠ a MŠ Jimramov, Padělek 133, 592 42 Jimramov

ZŠ a MŠ Karla Svolinského, 739 13 Kunčice pod Ondřejníkem 626

ZŠ a MŠ Krajková, Komenského 22, Krajková 35708

ZŠ a MŠ Křenov, Křenov 141, 569 22 Křenov

ZŠ a MŠ Křižanov, U Školy 321, 594 51 Křižanov

ZŠ a MŠ Lázně Kynžvart, K Rybníku 346, 354 91 Lázně Kynžvart

ZŠ a MŠ Lesná, Lesná 172, 347 01 Tachov

ZŠ a MŠ Lesnice, příspěvková organizace

ZŠ a MŠ Lichnov, okres Bruntál, Lichnov 46, 793 15 Lichnov

ZŠ a MŠ Litvínov, Ruská 2059, 436 01 Litvínov

ZŠ a MŠ logopedická Schola Viva o.p.s, Erbenova 2298/16, Šumperk 78701, IČO: 25827707 

ZŠ a MŠ Měčín, Školní 92, 340 12 Švihov

ZŠ a MŠ Myslejovice, Myslejovice 1

ZŠ a MŠ Nová Ves u Nového Města na Moravě, 592 31 Nové Město na Moravě

ZŠ a MŠ Okrouhlice, 582 31 Okrouhlice 59

ZŠ a MŠ Osek, Osek 16, 337 01 Rokycany

ZŠ a MŠ Osvračín, Osvračín 188, 345 61 Staňkov

ZŠ a MŠ Oudoleň, Oudoleň 123, 582 24,

ZŠ a MŠ Písařov, Písařov 216, 78991, IČ: 75029472

ZŠ a MŠ Pňovice, Pňovice 192, 784 01 Pňovice

ZŠ a MŠ Praha 6 – Lysolaje, Žákovská 164/3, 165 00 Praha – Lysolaje

ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Spartakovců 1153, 10800 Ostrava - Poruba

ZŠ a MŠ při Léčebných lázních Lázně Kynžvart, Lázeňská 153, 354 91 Lázně Kynžvart

ZŠ a MŠ Písečná u Jeseníku, příspěvková organizace, 79082 Písečná

ZŠ a MŠ Praha - Slivenec, Ke Smíchovu 16, Ke Smíchovu, 154 00 Praha 5

ZŠ a MŠ Předín, Předín 139, 675 27

ZŠ a MŠ Příkazy, Příkazy 22, 783 33 Příkazy

ZŠ a MŠ Pržno, 739 11 Pržno 88

ZŠ a MŠ Puklice, Puklice 167, 58 831

ZŠ a MŠ Regionu Karlovarský venkov, Sadov 32, 362 32 Sadov

ZŠ a MŠ Řečice, Řečice 93, 592 33, p. Radešínská Svratka

ZŠ a MŠ Sedlec-Prčice, Školní 160, 257 91 Sedlec-Prčice

ZŠ a MŠ Skořenice, Skořenice 2, 565 01 Choceň

ZŠ a MŠ Smržice, Zákostelí 143, Smržice

ZŠ a MŠ Stod, Komenského nám. 10, 333 01 Stod

ZŠ a MŠ Šindlovy Dvory, Šindlovy Dvory 40, 370 01 České Budějovice

ZŠ s MŠ Šlapanov, Šlapanov 40, 582 51 Šlapanov

ZŠ a MŠ Tachlovice, Toskánská 66, 252 17 Tachlovice

ZŠ a MŠ Tršice, 183 Tršice 783 57

ZŠ a MŠ Údolí Desné, Družstevní 125, 788 14 Rapotín

a MŠ Určice, příspěvková organizace, Určice 400, 798 04 Určice

ZŠ a MŠ Velká Losenice, Velká Losenice 248, 592 11 Velká Losenice

ZŠ a MŠ Věžnice, 582 52 Věžnice 85

ZŠ a MŠ Volduchy, Volduchy 121, 338 22 Volduchy

ZŠ a MŠ Vroutek, Karlovarská 460, 439 82 Vroutek

ZŠ a MŠ Vřesovice, Vřesovice 107, 798 09

ZŠ a MŠ Všenory, Karla Majera 370, 252 31 Všenory

ZŠ a MŠ Zábřeh, p.o., Rudolfa Pavlů 1799/4, 789 01 Zábřeh

ZŠ a MŠ Zábřeh, p.o., Lesnice 159, Zábřeh 789 01

ZŠ a MŠ v Zahrádkách Roztoky 230, 27023 Roztoky, ič 70988196

ZŠ a MŠ Zaječov, Zaječov 359 26763

ZŠ a MŠ Žabeň, Žabeň 150, Žabeň

ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou, Chrudimská 77, 582 63 Ždírec nad Doubravou

ZŠ a MŠ Žerotín, 784 01

ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, 360 05 Karlovy Vary

ZŠ Aléská Bílina, Aléská 270, 418 01 Bílina

ZŠ Aš, Hlávkova 26, 352 01 Aš

ZŠ Blížejov, Blížejov 92, 346 01 Horšovský Týn

ZŠ Boršov nad Vltavou, Poříčská 180, 373 82 Boršov nad Vltavou

ZŠ Brno, Jana babáka1, 616 00, ičo: 62156624

ZŠ Březová, Komenského 232, 357 61 Březová

ZŠ Buttulova Chotěboř, Buttulova 74, 583 01 Chotěboř

ZŠ Cerekvice nad Loučnou, Cerekvice nad Loučnou 135, 569 53 Cerekvice nad Loučnou

ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733,, 28. října 2733 47006 Česká Lípa 46750045

ZŠ Česká Třebová, Habrmanova 1500, 560 02 Česká Třebová

ZŠ Dobrá, Dobrá 860, 739 51 Frýdek-Místek

ZŠ Dr. Edvarda Beneše Mladá Boleslav ,Laurinova 905,, 29301 Mladá Boleslav, ič62451511

ZŠ Františkovy Lázně, Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně

ZŠ Frýdek-Místek, 1. máje 1700, IČ 68157860

ZŠ Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov, Karla Čapka 119, 357 09 Habartov

ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240, 580 01 Havlíčkův Brod

ZŠ Havířov – Město, Mánesova 1/1102, 736 01 Havířov – Město

ZŠ Hlubočky - Mariánské údolí, Olomoucká 355, Hlubočky

ZŠ Holečkova 10, Olomouc, Holečkova 193/10, 77900

ZŠ Horní Lideč, Horní Lideč 200, 756 12 Horní Lideč

ZŠ Horšovský Týn, Zámecký park 3, 346 01 Horšovský Týn

ZŠ Hostouň, Osvobození 188, 345 25 Hostouň

ZŠ Humpolec, Hálkova 591, 396 01 Humpolec

Hustopeče nad Bečvou, Školní 223, Hustopeče nad Bečvou 75368

ZŠ Chvaletice, okres Pardubice, 9. května 148, 53312 Chvaletice

ZŠ Cetkovice, Náves 91, 679 38 Cetkovice

ZŠ Cheb, p.o., Kostelní náměstí 14, 350 02 Cheb

ZŠ Chlumčany, Komenského 154. 334 42 Chlumčany

ZŠ Chomutov, Hornická 4387, 430 03 Chomutov

ZŠ Chotěboř, Smetanova 745, 583 01 Chotěboř

ZŠ Chrudim Sladkovského, Školní nám.6

ZŠ Jana Amose Komenského, Kollárova 19, 360 09 Karlovy Vary

ZŠ jazyků Karlovy Vary, Libušina 1032/31, 360 01 Karlovy Vary

ZŠ Jihlava, Kollarova 30, 586 01 Jihlava

ZŠ Josefa Brože Vlachovo Březí, Komenského 356, 384 22 Vlachovo Březí

ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11, 360 10 Karlovy Vary

ZŠ Karlovy Vary, p.o., 1. máje 58/1, 360 06 Karlovy Vary

ZŠ Koloveč, okres Domažlice, Sportovní 307, 345 43 Koloveč

ZŠ Kladno, Vodárenská 2116, Vodárenská 2116, 272 01 Kladno

ZŠ Kralupy nad Vltavou, Gen. Kapálka 1029, 278 01 Kralupy nad Vltavou

ZŠ Kunštát

ZŠ Lavičky, Lavičky 62, 594 01 Velké Meziříčí, IČO: 750 22 265

ZŠ Lerchova Sušice , Lerchova zwolkerova1112 , 342 01 Sušice , IČ 61750000

ZŠ Litomyšl, U Školek 1117, 570 01 Litomyšl

ZŠ Litvínov, Šafaříkova 991, 435 13 Litvínov

ZŠ Loket, T.G.Masaryka 128, 357 33

ZŠ Luby, Masarykova 195, 351 37 Luby

ZŠ Modřice, Benešova 332, 664 42 Modřice

ZŠ Mor. Třebová, Kostelní nám. 21, 571 01 Moravská Třebová

ZŠ Mrákov, Mrákov 93, 345 01 Mrákov

ZŠ na Mariánském náměstí, Mariánské nám. 41, 688 01 Uherský Brod

ZŠ Netín, Netín 14, 594 44

ZŠ Nezvěstice, Nezvěstice 69, 332 04 Nezvěstice

ZŠ Olomouc, Heyrovského 33, Heyrovského 460/33, Olomouc 77900

ZŠ Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace

ZŠ Ostrava - Vítkovice, Šalounova 56, 703 00

ZŠ Ostrožská Nová Ves, Lhotská 500, 687 22 Ostrožská Nová Ves

ZŠ Pačejov , Pačejov 51 , 341 01 Horažďovice

ZŠ Planá, Na Valech 143, 348 15 Planá

ZŠ Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace, Habrmannova 45

ZŠ Plešivec, Plešivec 249, 381 01 Český Krumlov

ZŠ Polná, Poděbradova 79, 588 13 Polná

ZŠ Police, příspěvková organizace, Police 146, 675 34 p. Police u Jemnice, IČO: 751 33 881

ZŠ praktická a MŠ Toužim, Plzeňská 395, 364 01 Toužim

ZŠ profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2, 143 00 Praha 4-Modřany
ZŠ při BGB, Kověvova 34, 417 42 Krupka

ZŠ při Fakultní nemocnici Brno, , příspěvková organizace, Černopolní 9, Brno, 613 00

ZŠ Přibyslav, Bechyňovo nám. 33, 582 22 Přibyslav

ZŠ Pstruží, Pstruží 104, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

ZŠ Radiměř 21, 56907

ZŠ Rotava, okres Sokolov, ul. Nová Plzeň 673, 35701 Rotava

ZŠ Ruda, Ruda 58, 594 01 Velké Meziříčí

ZŠ Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, 432 01 Kadaň

ZŠ s rozšířenou výukou jazyků a MŠ Litvínov, Pokrušnohorská 1589, 436 01 Litvínov

ZŠ s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů a s rozšířeným vyučováním informatiky, Buzulucká 392, 415 03 Teplice

ZŠ Sídliště 321, Žebrák, Sídliště 321, Žebrák 267 53

ZŠ Skalná, okres Cheb, Sportovní 260, 351 34 Skalná

ZŠ Skuteč, Komenského 150, 539 73 Skuteč

ZŠ Sokolov, Běžecká 2055, 356 01 Sokolov

ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614, 356 01 Sokolov

ZŠ speciální Bystré, Zámecká 1, 569 92 Bystré

ZŠ speciální Litoměřice, Šaldova 6, 412 01 Litoměřice

ZŠ speciální Plzeň, Skupova 15, 301 00 Plzeň

ZŠ speciální, ZŠ praktická a Praktická škola Most, p.o., Jana Palacha 1534, 434 01 Most

ZŠ Staré Hamry, p.o., Staré Hamry 281, 739 51 Frýdek-Místek

ZŠ Staňkov, Komenského 196, 345 61 Staňkov

ZŠ Sušice, Lerchova 1112, 342 01 Sušice

ZŠ Svatopluka Čecha Choceň, 56501 Choceň

Šumperk, Sluneční 38, Šumperk 787 01

ZŠ T.G. Masaryka, Bystřice nad Pernštejnem, Tyršova 409, 593 01

ZŠ T. G. Masaryka, Pražská 168, 251 67 Pyšely

ZŠ T. G. Masaryka, Sokolovická 260, 267 62 Komárov

ZŠ Unhošť, nám. T.G.Masaryka 58, 273 51 Unhošť

ZŠ Valašská Polanka, Valašská Polanka 301, 756 11 Valašská Polanka

ZŠ Valašské Klobouky, Valašské Klobouky, Školní 856, 766 01 , IČO: 70873186

ZŠ Veselá, okres Rokycany, Veselá 38, Rokycany 337 01

ZŠ Vlachovice, Vlachovice 246, 763 24 Vlachovice

ZŠ Zbůch, okres Plzeň-sever, Hornická 300, 330 22 Zbůch

ZŠ Zubří, Hlavní 70, 756 54 Zubří

ZŠ Želechovice nad Dřevnicí, 4. května 336, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí

ZŠ, Hradecká 234, 588 56 Telč

ZŠ, Karla Vokáče Strašice, Strašice 531, 33845, ič 47694815

ZŠ, K.Čapka 270, 415 01 Teplice

ZŠ, Klausova 2540, 155 00 Praha – Velká Ohrada

ZŠ, Komenského 72, 267 51 Zdice

ZŠ, Komenského alej 749, 438 01 Žatec

ZŠ, Komenského nám. 198, 278 01 Kralupy nad Vltavou

ZŠ, Komenského nám. 35, 261 01 Příbram

ZŠ, Kpt. Jasioka 57, 736 01 Havířov

ZŠ, Křesomyslova 2, 140 00 Praha

ZŠ, Květnového vítězství 1554, 149 00 Praha

ZŠ, Květnového vítězství 1554, 149 00 Praha 4

ZŠ, Linecká 43, 381 01 Český Krumlov

ZŠ Loděnice okres Beroun, Školní 255, 26712 Loděnice, ič 47559217

ZŠ, Makarenkova 414, 790 81 Česká Ves

ZŠ, Mánesova 485, 349 01 Stříbro

ZŠ, Masarykova 425, 357 34 Nové Sedlo u Sokolova

ZŠ Merklín, Zámek 1, 334 52 Merklín

ZŠ, MŠ a praktická škola Karlovy Vary, Vančurova 83, 360 17 Karlovy Vary

ZŠ, Na Valech 53, 412 01 Litoměřice

ZŠ, Nábřežní 413, 790 01 Jeseník

ZŠ, nám. J.Švermy 445, 431 86 Kovářská

ZŠ, nám. Karla IV. 423, 362 21 Nejdek

ZŠ, Obětí nacismu 16, 350 02 Cheb

ZŠ, Okružní 367, 364 71 Bochov

ZŠ Vejrostova 1, Brno, 635 00

ZŠ Velké Opatovice, Pod Strážnicí 499, 679 63 Velké Opatovice

ZŠ Vojnův Městec, Vojnův Městec 95, 951 01

ZŠ, Písečná 5144, 430 04 Chomutov

ZŠ, Plešivec 241, 381 01 Český Krumlov

ZŠ, Plzeňská 30, 266 01 Beroun

ZŠ, Plzeňská, 364 01 Toužim

ZŠ, Revoluční 355, 507 91 Stará Paka

ZŠ Rozvadov, Rozvadov 159, Přimda 34806 okres Tachov

ZŠ, Ruská 355, 353 01 Mariánské Lázně

ZŠ, Sladkovského 28, 537 01 Chrudim 2

ZŠ Smetanova 745, 583 01 Chotěboř, IČO: 70 94 62 81

ZŠ Sokolov, Křižíkova 1916, 35601 Sokolov, ič66359180

ZŠ, Speciálně pedagogické centrum, U Trojice 2104, 580 01 Havlíčkův Brod

ZŠ, Stará Cesta, 331 01 Plasy

ZŠ, Školní 152, 364 64 Bečov

ZŠ, Školní 246, 267 24 Hostomice

ZŠ, Školní náměstí 1, 318 05 Plzeň

ZŠ, Školní náměstí 6, 537 01 Chrudim

ZŠ, Školní nám. 472, 353 01 Mariánské Lázně

ZŠ, Třebízského 523, 278 01 Kralupy nad Vltavou

ZŠ, U Školek 1117, 570 01 Litomyšl

ZŠ, V. Kl.Klicpery 561, 504 01 Nový Bydžov

ZŠ, Vodní 27, 789 85 Mohelnice

ZŠ Velké Pavlovice, Náměstí 9. května, 691 06 Velké Pavlovice

ZŠ, Žižkova 589, 267 51 Zdice

ZŠ, Žďár nad Sázavou, Komenského 6, 591 01 Žďár nad Sázavou 3

Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace, IČ: 75006774, Nezvěstice 69, Nezvěstice 33204

Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Základní škola, Starodubečská 413,10700 Praha,

Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace, IČ: 70436533, Sadová 579, 59501 Velká Bíteš

Základní škola sv. Voršily v Olomouci, Aksamitova 707/6, 77900 Olomouc,

Základní škola, Praha 4, Bítovská 1, 14000 Praha, 45242810

Základní umělecká škola, Šumperk, Žerotínova 11, Šumperk 78701 ,IČ: 00852333

Základní umělecká škola Znojmo, Rooseveltova 21, 66902 Znojmo, IČ: 70285756

Základní škola a mateřská škola Červenka, příspěvková organizace, Komenského 31

Základní škola a Mateřská škola Chotusice, okres Kutná Hora, 28576 Chotusice 262, ič 70988277

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves u Světlé, okres Havlíčkův Brod, IČO: 750 172 96, Nová Ves u Světlé 33, 582 91 Světlá nad Sázavou

Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva 207

Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres, Petrovice 5, 40337Ústí nad Labem

Základní škola a Mateřská škola Věžnice, 582 52 Věžnice 85, IČ:71003991

ZUŠ Blovice, Husova 222, 336 01 Blovice

ZUŠ Střezina, Na Střezině 1042, 500 03 Hradec Králové

ZUŠ Znojmo, Rooseveltova 21, 669 02 Znojmo

ZUŠ Holýšov, Školní 96, 345 62 Holýšov

Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy, ič70838534

Gymnázium Evolution Jižní Město, s.r.o., Tererova 2135/17, 14900 Praha 4

Gymnázium, Volgogradská 6a, 700 30 Ostrava – Zábřeh

Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, 431 51 Klášterec nad Ohří

Gymnázium, Sladkovského 8, 130 00 Praha

Gymnázium Český Krumlov, Chvalšinská 112, 381 01 Český Krumlov

Gymnázium Josefa Ressela, Olbrachtova 291, 537 01 Chrudim IV.

Gymnázium Plasy, Stará cesta 363, 331 01 Plasy

Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, 268 01 Hořovice

Gymnázium Vysoké Mýto, nám. Vaňourného 163, 566 01 Vysoké Mýto

Rakouské gymnázium v Praze o.p.s., U Uranie 1576/14, 170 00 Praha

SOŠ pedagogická, Gymnázium a VOŠ, Lidická 40, 360 20 Karlovy Vary

Hotelová škola Bohemia s.r.o., Víta Nejedlého 482, 537 01 Chrudim

OA Dušní 7, 110 00 Praha 1

OA Orlová, Polní 964, 735 14 Orlová – Lutyně

OA Mohelnice, Olomoucká 82, 789 85 Mohelnice

OA VOŠ cestovního ruchu a jazyková škola Bezručova 1312/17, 36001 Karlovy Vary

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Sdružení rodičů a příznivců Gymnázia v Hořovicích, spolek, Jiráskova 617/6, 26108 Hořovice

SŠ Havířov – Prostřední Suchá, Kapitána Jasioka 50, 735 64 Havířov – Prostřední Suchá

SŠUP Ústí nad Orlicí, Zahradní 541, 56201,IČ: 00087408

SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice, Havlíčkova 1717, 358 01 Kraslice

SŠ, ZŠ a MŠ prof. Vejdovského, Tomkova 42, Olomouc-Hejčín

SŠ TEGA Blansko, Bezručova 33, 678 01 Blansko

SŠ technická a řemeslná Nový Bydžov, Hlušice 1, 503 56 Hlušice

SŠ zemědělská a veterinární Lanškroun, Dolní Třešňovec 17, 563 22 Lanškroun

SOŠ, Komenského 3, 412 01 Litoměřice

SOŠ Litovel, Komenského 677, 784 01 Litovel

SOŠ Uničov, Školní 164, 783 91 Uničov

SOŠ zdravotní a SOU, Tavírna 342, 381 01 Český Krumlov

SOŠ a SOU, Sušice, U Kapličky 761, U Kapličky 761, Sušice 34201

SOŠ a SOU BOHEMIA s.r.o., Víta Nejedlého 482, 537 01 Chrudim

SOU Zelený Pruh, Zelený Pruh 1294/50, 140 00 Praha

Soukromá střední škola, tř. T.G.Masaryka 456, 738 01 Frýdek-Místek

SPŠ a VOŠ Kladno, Jana Palacha 1840, 272 01 Kladno

SPŠ stavební, Resslova 2, 372 11 České Budějovice

SOŠ a SOU Blansko, Bezručova 33, 678 01 Blansko

SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 783 91 Uničov

SOŠ a SOU technických oborů, Skalka 1692, 560 02 Česká Třebová

SOU elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56, IČ: 69456330, Vejprnická 56, Plzeň 31800

SOU, Nejdek u Karlových Varů

SOU stavební, Odborné učiliště, Borská 55, Plzeň 3 320 13

SOU a ZŠ Planá, Kostelní 129, 348 15 Planá

SPŠ dopravní, Plzeňská 102/217, 150 00 Praha

Střední průmyslová škola Přerov, Havlíčkova 2, Přerov 751 52

Střední škola řemesel a služeb, Hornoměstská 35, 594 01 Velké Meziříčí

Střední škola umělecko-průmyslová Ústí nad Orlicí, Zahradní 541, 562 01 Ústí nad Orlicí

Střední zdravotnická škola Ústí nad Orlicí, Smetanova 838, 562 01 Ústí nad Orlicí

Střední zdravotnická škola a VOŠ Eduarda Pottingas právem …, Potingova 2, Olomouc

Střední škola Náhorní, 18200 Praha

Střední průmyslová škola Brno,  Purkyňova, příspěvková organizace, Purkyňova 97,61200 Brno 

SŠ oděvní a obchodně podnikatelská, Potoční 1094, 738 01 Frýdek-Místek

SOŠ a VOŠ cestovního ruchu, Senovážné nám. 12, 370 01 České Budějovice

Svobodná chebská škola, ZŠ a gymnázium s.r.o., Jánské nám. 15, 350 02 Cheb

SZŠ a VOŠZ, Jeremenkova 2, 703 00 Ostrava – Vítkovice

SZŠ a VOŠZ, Pottingova 2, 771 00 Olomouc

SZŠ a VOŠZ Žďár nad Sázavou, Dvořákova 4, 591 01 Žďár nad Sázavou

TRIVIS – SŠ veřejnoprávní Prostějov s.r.o., Havlíčkova 2920/24, 796 01 Prostějov

TRIVIS – SŠ veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem s.r.o., Heldovo nám. 231, 503 46 Třebechovice pod Orebem

TRIVIS – SŠ veřejnoprávní a VOŠ prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o., Libčická 399/8, 181 00 Praha

VOŠ, SOŠ a SOU, Husova 1302, 742 21 Kopřivnice

VOŠ a SPŠ, Studentská 1, 591 01 Žďár nad Sázavou

VOŠ a SŠT Česká Třebová, Habrmanova 1540, 560 02 Česká Třebová

VUT v Brně Antonínská 548/1, 60200 Brno, ič 00216305

Domov mládeže při SPŠ stavební, C.Boudy 2953, 272 01 Kladno

London Institute Praha s.r.o., Soukenická 1189/23, 110 00 Praha

Česká zemědělská univerzita v Praze, Kamýcká 129, 165 21 Praha – Suchdol

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Branišovská 31a, 370 05 České Budějovice

Univerzita Karlova, Ústav jazykové a odborné přípravy, Vratislavova 10, 120 00 Praha

Úřad práce ČR v Šumperku, Starobranská 2700/19, 787 01 Šumperk

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice

Infocentrum Obrazárny Pražského hradu

Krajská knihovna Vysočiny, Havlíčkovo náměstí 87, 580 01 Havlíčkův Brod

Město Horšovský Týn, nám. Republiky 52, 346 01 Horšovský Týn

Město Litomyšl, bří Šťastných 1000, 570 20 Litomyšl

Město Moravská Třebová, nám. T. G. Masaryka 29/35, 571 01 Moravská Třebová

Město Nová Role, Chodovská 236, Nová Role

Město Staňkov, Náměstí TGM 34, 345 61 Staňkov

Město Holýšov, náměstí 5.května 32, 345 62 Holýšov

Městská knihovna Horšovský Týn, nám. Republiky 52, 346 01 Horšovský Týn

Městys Cítoliby, Zeměšská 219, 439 02 Cítoliby

Městys Dešenice, Dešenice 162, 340 22 Nýrsko

Městys Křižanov, Benešovo náměstí 12, 594 51Křižanov

MÚ Bělá nad Radbuzou, Náměstí 200 Bělá nad Radbuzou

MKS Holýšov, Americká 516, 345 62 Holýšov

MÚ Kdyně, Náměstí č.p. 1, 345 06 Kdyně

MÚ Měčín, Farní 43, 340 37 Měčín

MÚ Nová Role, Chodovská 236, 362 25 Nová Role

Obec Blížejov, Blížejov 151, 346 01 Horšovský Týn

Obec Černý důl 48, 543 44 Černý důl

Obec Hradec, Hradec 45, 332 11 Hradec

Obec Hvozd, Hvozd 90, 798 55 Hvozd

Obec Kunčice pod Ondřejníkem, Kunčice pod O. 569, 739 13

Obec Kamenný Újezd 18, 337 01 Rokycany, IČ0057957

Obec Kvíčovice 19, 345 62 Holýšov, IČ00572357

Obec Lípa nad Orlicí, Lípa nad Orlicí 23, 517 21 Týniště nad Orlicí

Obec Merklín, Zámek 1

Obec Maletín, Maletín 21

Obec Nemanice 17, 345 36 Nemanice

Obec Neuměř, Neuměř 26, 345 62 Neuměř

Obec Sloupnice

Obec Určice, Určice 81, 798 04 Určice

Obec Újezd 54, 344 01 Domažlice 1

Obec Velký Malahov 28, 346 01 Horšovský Týn

Obec Výprachtice, 561 34 Výprachtice 3

Obec Zbůch, Náměstí 205, 330 22 Zbůch

Obecní dům a.s., nám. Republiky 5, 111 21 Praha

OÚ Lubenec, Podbořanská 51, 439 83 Lubenec

OÚ Kostomlaty n./L., Hronětická 237, 289 21 Kostomlaty n./L.

OÚ Kout na Šumavě, Kout na Šumavě 1, 345 02 Kout na Šumavě

OÚ Velký Malahov, Velký Mahalov 28, 346 01 Horšovský Týn

OÚ Kamenný Újezd, Kamenný Újezd 18,

Památník Terezín, Principova alej 304, 41155 Terezín

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje, Smetanovy sady 2, 301 00 Plzeň

Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o.,Tylova 1581/46, 30100 Plzeň, ič 47718684

Centrum vodní zábavy Kdyně, Dělnická 724, 345 06 Kdyně

Squash a Fitness centrum Arbes, Arbesovo nám. 753/15, 150 00Praha

Kavárnička Rožnov pod Radhoštěm, Nádražní 624, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Restaurace - penzion U kulaka, Květnov 2, 580 01 Havlíčkův Brod

Muzeum Chodska, Chodské náměstí 96, 344 01 Domažlice

Studijní a vědecká knihovna Plzeň, Smetanovy sady 2, 301 00 Plzeň

Hotel Bohemia&Regent, U Světa 750, 379 01 Třeboň

Hotel Kahan, Horní Bečva 260, 756 57 Horní Bečva

Hotel Lanterna, HP TRONIC s.r.o., Léskové 659, 756 06 Velké Karlovice

Restaurace Za Vodou, Česká Třebová

Hotel Samechov, Školící středisko, Samechov 50, 257 24 Samechov – Chocerady

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, Magnitogorská 1494/12, Praha 10100

a řada dalších