Interiéry a exteriéry

Zajistíme zařízení vašeho interiéru

Uvažujete o zařízení interiéru Vaší školy, kanceláře, restaurace, hotelu, pracoviště či Vašeho bytu? Pak jste na správné adrese. Naše firma se již řadu let zabývá realizací interiérů i exteriérů. Snažíme se dosáhnout maximální kvality v poskytování našich služeb i dodávání výrobků. Vítáme nové příležitosti k rozšíření našeho spektra zkušeností a vždy usilujeme o naprostou spokojenost zákazníka. I proto je naše portfolio realizací opravdu široké a na základě těchto již získaných zkušeností se nebojíme kombinovat různé prvky a podílet se na nových originálních projektech. Zařídíme a dodáme Vám jednotlivé kusy nábytku i kompletní vybavení interiéru na klíč.

Orientujeme se tedy na vybavení škol, školních učeben – kmenových i speciálních, knihoven, jídelen, sboroven i vysokoškolských poslucháren, dále kanceláří, jednacích místností, aul a reprezentačních prostor, recepcí, hotelů a restaurací. Dodáváme také různé druhy tabulí. Zařídíme realizaci šaten, převlékáren, areálů mateřských škol a zapomenout nesmíme ani na činnosti v oblasti bytových interiérů, kde pro nás není problém ani kuchyně či koupelna. Pro náročné zákazníky máme připravené i návrhy stylového anglického nábytku nebo moderního designového nábytku či postupy pro jedinečné interiéry na zakázku.

Máte-li jakékoliv pochybnosti či dotazy kontaktujte nás nebo našeho nejbližšího partnera a hoďte starosti z přestavby za hlavu. S námi bude průběh realizace vždy o trochu hladší. 

Dva vzorové interiérové domy - Černošice

Dva vzorové interiérové domy

Společnost PERSO International je jedinou společností v České republice, která provozuje dva vzorové interiérové domy. Oba jsou umístěny v jedné z nejlukrativnějších a nejžádanějších lokalit v těsném sousedství hlavního města Prahy – v Černošicích. To je jednoznačným důkazem úspěšnosti firmy v oblasti interiérů, vysoké kvality a výborného know-how, kterým firma disponuje.