O nás

SPOLEČNOST

Společnost PERSO International byla založena v roce 2002 a po více než 20 letech úspěšného fungování na trhu se stala dynamicky se rozvíjející společností kladoucí vysoký důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Preciznost, efektivnost, rychlost, spolehlivost a ochotný přístup jsou pro nás základní hodnoty a zároveň kritéria odlišující naši společnost od konkurence. Pokrýváme svými aktivitami celé území České republiky a jsme schopni nabídnout všem našim klientům z Čech, Moravy i Slezska stejně vysokou kvalitu našich služeb.

 

SLOVO ŘEDITELE SPOLEČNOSTI

 

„Snahou společnosti PERSO International je dosažení absolutní kvality ve všech směrech našeho působení měřené spokojeností našich klientů. Neustále se proto snažíme o kontinuální zlepšování našich služeb. Jsme si velice dobře vědomi skutečnosti, že toto naše úsilí může být korunováno úspěchem pouze v případě dobré zpětné vazby od našich zákazníků. Z tohoto důvodu velmi otevřeně vítáme jakékoliv připomínky ze strany našich stávajících i potenciálních klientů.“

Ing. Ivo Staněk, MBA
ředitel společnosti

 

Ve spolupráci s našimi regionálními partnery nabízíme klientům širokou škálu služeb v oblasti interiérů i exteriérů. Vybavujeme kompletně interiéry  pro  základní, mateřské, střední, vysoké školy (školní nábytek – lavice, židle, katedry, stoly, speciální učebny, laboratoře, učebny fyziky, učebny chemie, počítačové učebny, jazykové učebny, posluchárny, ředitelny, sborovny atd.), kanceláře, jednací místnosti, recepce, hotely, restaurace, kavárny, VIP kluby, jídelny, úřady i byty. Jsme připraveni vybavit našim zákazníkům jejich kancelář, rodinný dům, byt nábytkem, podlahovými krytinami, svítidly a dalšími doplňky. Dokážeme zrealizovat interiér kompletně na klíč dle požadavků a představ našich zákazníků. Rovněž můžeme připravit i návrh uspořádání interiéru. Nabízíme širokou škálu produktů jako jsou např. kancelářský nábytek, široký sortiment židlí a křesel jak kancelářských tak i dřevěných, houpací křesla, stoly, kuchyňské linky, obývací, předsíňové stěny, ložnice, postele, zdravotní matrace, věšáky, podlahové krytiny, svítidla, zahradní nábytek atd. Dokážeme zákazníkovi dodat i dřevěné ploty, zábradlí, schodiště. Pracujeme s nejrůznějšími materiály jako je lamino (laminodřevotřískové desky), dýha a masiv vč. exotických dřevin. Spokojenost našich zákazníků je nejlepším důkazem kvality naší práce.