Designový nábytek

Preciznost
Efektivita
Rychlost
Spolehlivost
Ochota

…jsou pro nás základní hodnoty a 
zároveň kritéria odlišující naši
společnost od konkurence.

Ing. Ivo Staněk, MBA

ředitel společnosti

Nabízíme designový nábytek

Máte zálibu v moderním designu a nechcete žádné náhražky pochybné kvality? Pak buďte vítáni. Kov a kůže jsou často základní materiály užívané u tohoto nábytku, ale kromě těchto materiálů zde najdete moderní spojení vytříbeného designu předních designérů a nových technologií vytvářející nové trendy. Z tohoto důvodu je pro řadu modelů charakteristická přítomnost plastových materiálů, jako je polypropylen ve spojení s kovem, látkami a dřevem.

Stoly jsou často charakterizovány kovovou konstrukcí s dřevěnými a tvrzenými skleněnými deskami, jejichž výjimečnost podtrhuje oboustranný sítotisk.

Materiály používané ve výrobním procesu vyhovují mezinárodním standardům a jsou certifikovány různými dodavateli, kteří poskytují surové materiály nebo dokončují části barvením a chromováním nebo šitím kůží a látek. Stálá kontrola různých fází výrobního procesu umožňuje zajistit vysoké kvalitativní standardy.

Významné technologické inovace použité ve výrobních procesech zpracování kovů a kůže umožňují nabídnout vysoce konkurenceschopné a moderní produkty.

Neváhejte nás kontaktovat pro aktuální nabídku designového nábytku.